Design

Wszystkie MINI apartamenty zostały zaprojektowane przez architektów wnętrz. Celem było maksymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni oraz stworzenie nowoczesnego i za razem przytulnego wnętrza. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i strefowaniu przestrzeni każdy MINI apartament spełnia wszystkie funkcje pełnowymiarowego mieszkania.

MINI apartamenty STANDARD

Wnętrze MINI apartamentu bazuje na ponadczasowym połączeniu jasnej kolorystyki (biel, kremowy, jasnoszary) z ciepłym odcieniem dębu. Nowoczesne czarne dodatki oraz akcenty w charakterystycznym kolorze turkusowym ożywiają przestrzeń. Każdy centymetr kwadratowy MINI apartamentu został mądrze wykorzystany dzięki zastosowaniu szaf na wymiar. Pozostałe meble (stół, stolik, krzesła) są na tyle kompaktowe i mobilne, że można je przestawiać wedle uznania. Znajdująca się przy oknie część wypoczynkowa wyposażona jest w wygodną rozkładaną kanapę, pojemne szafy oraz wnękę na telewizor. W kompaktowym aneksie kuchennym przewidziano miejsce na przechowywanie oraz wszystkie niezbędne sprzęty- lodówkę, zmywarkę, mikrofalówkę. Wielofunkcyjny stół może dostosowywać się do aktualnych potrzeb użytkownika- służyć jako miejsce do spożywania i przygotowywania posiłków lub jako miejsce do pracy. W eleganckiej łazience znajdzie się nowoczesna kabina typu „walk in”, szafki oraz duże lustro.

MINI apartamenty PREMIUM

Zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Znajdują się w najatrakcyjniejszej części budynku- od strony frontowej. Charakteryzują się większą powierzchnią pomieszczeń oraz widokiem na park. W projekcie wnętrza MINI apartamentów typu PREMIUM uwzględniono przestronną łazienkę, dwuosobowe łóżka, duże stoły z krzesłami oraz wygodny fotel.
725 777 444 | info@mini-apartamenty.pl |