MINI apartamenty- MAXimum korzyści

MINI apartamenty to unikalny projekt, stworzony z myślą o inwestorach poszukujących sposobu na bezpieczną lokatę kapitału z potencjalnie wysoką stopą zwrotu. W budynku znajdować się będą 54 lokale mieszkalne modułowe- każdy z nich składać się będzie z od 2 do 4 niezależnie funkcjonujących apartamentów (modułów). MINI apartamenty to wiele korzyści:
Znakomita lokalizacja

Inwestycja położona jest w samym sercu Wrocławia- tylko 1,5 km od Rynku, blisko miejsc kultury i rozrywki, wypoczynku, uczelni wyższych oraz galerii handlowych.

Nowoczesny budynek

Wyposażony będzie m.i. w energooszczędne oświetlenie LED oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją i filtrami HEPA, które zapewnią czyste powietrze (wolne od smogu i pyłków).

Dodatkowe udogodnienia

W budynku znajdować się będzie: elegancka recepcja z szafkami depozytowymi, pralnia, pomieszczenia szkoleniowo- konferencyjne, przestrzeń fitness z sauną i jacuzzi.

Komfortowe rozwiązania

Każdy apartament posiadać będzie przestronny balkon oraz duże przeszklenia, gwarantujące doskonałe doświetlenie pomieszczeń.

Bezpłatny projekt apartamentu

Został wykonany przez architektów wnętrz, dzięki czemu zapewnia maksymalną funkcjonalność oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Bogaty pakiet wyposażenia

Możliwość zlecenia wykończenia w standardzie apartamentu hotelowego (obejmującego meble na wymiar, nowoczesne oświetlenie, elegancką łazienkę, sprzęt AGD i RTV).

MINI apartamenty – MAXimum możliwości

Ideą inwestycji jest stworzenie mieszkań modułowych, dających wiele możliwości ich wykorzystywania i dostosowania się do aktualnych potrzeb właściciela.

MINI apartamenty to doskonała propozycja dla osób, chcących posiadać własną nieruchomość, która może na siebie pracować, a jednocześnie nie mają czasu, aby zająć się jej urządzeniem, bieżącą obsługą i wynajmem, a także reklamą. MINI apartamenty to również świetne rozwiązanie dla tych, którzy mieszkają za granicą lub w innym mieście, a do Wrocławia przyjeżdżają okazjonalnie. Wówczas mogą mieć komfort mieszkania we własnym apartamencie, a w pozostałych okresach czerpać zyski z jego wynajmu. Warto podkreślić, że MINI apartamenty to nie tylko miejsce do spania i odpoczynku, ale także infrastruktura hotelowa (recepcja, pralnia, fitness z saunarium i jacuzzi, w przyszłości parking podziemny) oraz powierzchnie z możliwością wynajęcia- pomieszczenia szkoleniowo- konferencyjne. Najemcy będą mogli korzystać z tych dodatkowych udogodnień w budynku bez ponoszenia kosztów ich utrzymania przez właścicieli mieszkań.


725 777 444 | info@mini-apartamenty.pl |